Czy pamiętasz swój pierwszy lot?

Pierwszy lot samolotem może być wyznacznikiem  naszego nastawienia do tej formy podróży. Latanie może stać się naszym ulubionym sposobem na podróżowanie, ale także naszym przekleństwem.

boeing-767-interior-1440173-m

Mój pierwszy lot był idealny. Mimo tego, że moja wyobraźnia podsuwała mi koszmarne wizje katastrofy, tudzież ogromnego strachu. Tylko, że kiedy byłam już w górze, to dech w piersiach zabiera widok. I dlatego warto spojrzeć na swój strach w górze. Gdzie nie ma już przyciągania do zaległych spraw, a także do jakiś problemów. Siedziałam przy oknie i nie mogła się od tego widoku uwolnić, nie w głowie mi był STRACH,a  wyzwanie i niesamowita pozytywna energia, która pozwalała mi na spojrzenie szerzej niż tylko mój wzrok. Zmysły są wyostrzone podczas lotu, oprócz wzroku, słuchu i węchu jest też podniesienie całego ciała w stan najwyższej gotowości. Do spadania.

 

Dlatego warto choć jeden raz polecieć w rejs, odbyć cudowna podróż, gdzie wszystko inne pozostanie sobie spokojnie na dole.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>